logo allkopinetprint

Kontakt

Våre avdelinger

Sandviksveien 163
5035, Bergen
Tlf. +47 55 55 30 55
+47 55 13 77 40
Epost. sandviken@allkopi.no / bergen@netprint.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Hetlandsgata 9
4344, Bryne
Tlf. 51 78 88 20
Epost. bryne@netprint.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Øvre Storgt. 9
3018, Drammen
Tlf. +47 31 02 11 50
Epost. drammen@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Balder Allé 2
2060, Gardermoen
Tlf. +47 67 49 51 20
Epost. gardermoen@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Grønnegata 41
2317, Hamar
Tlf. +47 62 12 10 30
Epost. hamar@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
O. H. Bangs vei 51
1363, Høvik
Tlf. +47 67 52 84 20
Epost. hovik@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Barstølveien 22
4636, Kristiansand
Tlf. +47 38 05 67 77
Epost. kristiansand@netprint.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Markens gate 9
4610, Kristiansand
Tlf. +47 38 07 00 50
Epost. kristiansand@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Storgata 109
2615, Lillehammer
Tlf. +47 62 12 10 40
Epost. lillehammer@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Brøtergata 1
2000, Lillestrøm
Tlf. +47 67 49 51 40
Epost. lillestrom@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Luhrtoppen 2
1470, Lørenskog
Tlf. 03218 (Hovednummer)
+47 22 20 50 00
Epost. kundesenter@allkopi.com / oslo@netprint.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Parkveien 60
254, Oslo
Tlf. +47 22 04 90 90
Epost. parkveien@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 17:00
Torsdag 8:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 15:00
Nedre Slottsgate 5
157, Oslo
Tlf. +47 23 10 34 30
Epost. nedre-slottsgt@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag-torsdag 8-17, Fredager 8-16, Lørdag 10-14
Karenslyst allé 36
278, Oslo
Tlf. +47 23 13 18 80
Epost. skoyen@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Luramyrveien 75
4313, Sandnes
Tlf. +47 51 85 85 85
+47 51 81 73 00
Epost. forus@allkopi.no / stavanger@netprint.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Råkilveien 1
1710, Sarpsborg
Tlf. +47 69 12 72 10
Epost. sarpsborg@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Søndre gate 14
7011, Trondheim
Tlf. +47 73 87 71 20
Epost. trondheim@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00
Halfdan Wilhelmsens Allé 1B
3110, Tønsberg
Tlf. +47 33 20 14 20
Epost. tonsberg@allkopi.no
Åpningstider:
Mandag - fredag kl. 08:00 - 16:00

Administrasjon

Postadresse:
Postboks 33 Alnabru
0614 Oslo

Hovedkontor:
Luhrtoppen 2
1470 Lørenskog

Faktura adresse:
regnskap@allkopi.com

Telefon:
Ring oss på 03218
Fra utlandet: +47 22 80 67 00
Atle Olsen
Administrerende Direktør
atle.olsen@allkopi.com
Mob: 45 86 41 31
 
Camilla Mørstad
Salgssjef 
Camilla.morstad@allkopi.com   
Mobi: 400 20 755

Espen Norman Olsen 
Produksjonsdirektør 
Espen.Olsen@allkopi.com
Mobil: 98205739 
 
Frode R. Søby
Forretningsutvikler 
frode.soby@allkopi.com
Direkte: 90 05 08 48
Frode.Soby@netprint.no​

Hilde Bratthammar
HR-leder 
hilde.bratthammar@allkopi.com
Mob: 91 14 77 02

Trond Hystad 
Økonomiansvarlig
Telefon: 03218
fb
logo allkopinetprint

Hovedkontor

Telefon: +47 51 81 73 00
Postadresse: Postboks 195, 4065 Stavanger
Besøksadresse: Luhrtoppen 2,1470 Lørenskog
E-post: netprint@netprint.no
Tlf. faktura: +47 474 88 420
Org nr: 982 181 720

Hovedkontor

Telefon: +47 51 81 73 00
Postadresse:
Postboks 195, 4065 Stavanger
Besøksadresse:
Luhrtoppen 2,1470 Lørenskog
E-post: netprint@netprint.no
Tlf. faktura: +47 474 88 420
Org nr: 982 181 720

Velkommen til oss

Allkopi NetPrint er en stabil og fremtidsrettet leverandør for folk som ønsker å presentere et budskap. Vi er Norges største grafiske leverandør og består av flinke fagfolk som leverer ypperste kvalitet på alle flater.